SmartSine Kalibrasyon Sürücüsü

Model 9000A SmartSine kalibrasyon sürücüsü, dahili sensörleri, titreşim anahtarları ve veri toplama sistemi ile, sarsıcı sistemlerini önceden belirlenmiş titreşim seviyelerinde sürmek için kullanılan, pilli bir sinüzoidal sinyal kaynağıdır. Model 9000A, array mikrofonların kalibrasyonu için kullanılan Model 9917C mikrofon kalibratörü gibi akustik bir kuplör için de kullanılabilir.
Model 9000A, iki sensör giriş kanalı ve bir çıkış kanalı sunmaktadır. Çıkış kanalı, sarsıcı sistemine ve diğer tahrik sistemlerine, geniş bir genlik ve ayarlanabilir frekans aralığında giriş sinyalini sağlar. Dahili CALROUTE fonksiyonu ile, Microsoft Excel® kullanarak, önceden programlanmış frekans ve genlik noktaları ile yarı otomasyon yeteneği kullanılabilir.

Model 9000A, kalibre edilecek sensör çıktısını, bilinen bir referans sensörle karşılaştırarak, okuma ekranında sensör hassasiyetini göstermektedir. Her iki kanal da ortak piezoelektrik ivmeölçer ve mikrofon sinyalini şartlandırmak için ICP® (IEPE) girişlerine sahiptir. Ek olarak, kullanıcılar doğrudan kalibratörün dahili belleğine 500 adet kalibrasyon kaydedebilir. Kayıtlar, ünitenin USB bağlantısı ile flash belleğe Excel tablosu şeklinde aktarılabilir ve bilgisayarda ISO 17025’e uygun kalibrasyon sertifikası oluşturulabilir.

SmartSine Calibrating a Velocity Transducer

SmartSine Checking a Vibration Switch

Özellikler:
• İvme, hız, yer değiştirme ve akustik okuma birimleri
• 0,5 Hz – 20 kHz frekans aralığında sinüzoidal kalibrasyon
• Dahili sinüzoidal kaynak, ICP giriş

Uygulamalar:
• İvmeölçer yada hız sensörü kalibrasyonu
• Geniş sensör tipleri doğrulama ( Jeofon, Titreşim anahtarları, sismoproblar, vb. )
• Akustik kalibrasyon: Array mikrofonların akustik kuplör ile karşılaştırmalı kalibrasyonu
• Titreşim ölçme kabiliyeti olan elektronik cihaz testleri

Fiyat teklifi ve detaylar için DTA Mühendislik test & ölçüm mühendisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir