Kagıt Makineleri ve Konveyörler için Titreşim İzleme Sensörleri

Sıcak, nemli ve moloz dolu ortamlarda kullanılabilen ivmeölçerler

Rulman yatakları; kağıt, plastik üretimi ve madencilik de dahil olmak üzere pek çok endüstriyel işlemde kullanılmaktadır. Rulmanlar, genellikle kestirimci bakım uzmanının erişemeyeceği sıcak, nemli ve tehlikeli alanlarda bulunur. Kalıcı olarak montaj edilmiş ivmeölçerlerin kullanılması, titreşim analizlerinde, kritik bir duruşa neden olmadan önce, çürüme ya da parçalanma gibi kritik yatak arızalarının yanı sıra yağlama gibi sorunları tespit etme fırsatı verecektir.

Yüksek sıcaklıkta kullanılabilen ICP® ivmeölçerler, uygun maliyetli koruma sağlar. Bu ivmeölçerler, harici amplifikatör olmadan piyasada mevcut olan endüstriyel sensörlerin en yüksek sıcaklık özelliğini sunar. Entegre devreli ivmeölçerlerden alınan veriler, doğrudan taşınabilir veri toplama cihazlarına yönlendirilebilir, böylece basit ve kusursuz bir kurulum sağlanır.

Kağıt makineleri ve konveyörleri için titreşim izleme sensörleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kağıt makineleri ve konveyörlerde, rulman yataklarının arızalarını önceden tespit etmekte kullanabileceğiniz, uygun maliyetli IMI endüstriyel sensör ve ekipmanları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için DTA Mühendislik test & ölçüm mühendisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir